Ви тутм. Дніпро, бул. Зоряний, 1А

Про компанію

Будівельно-інвестиційна компанія «Дафі» працює з 2003 року і є одним з найбільших учасників українського ринку комерційної нерухомості. В даний час їй належать два ТРЦ з однойменними назвами в Харкові і Дніпропетровську, а загальний актив становить понад 100 000 м2 забудованих площ. Управління мережею торгово-розважальних центрів здійснює дочірня компанія ТОВ БІК «Дафі» - ТОВ «Group estate LTD».

ТРЦ Дафі в Дніпропетровську ввели в експлуатацію в листопаді 2005 року. Це був перший сучасний молл в регіоні, площею 20 000 м2, тому його відкриття стало досить значним для міста подією. Дуже швидко центр покупок і відпочинку Дафі, завдяки системній організації та проведення розважальних програм, став своєрідним культурним центром для жителів і гостей міста.

ТРЦ Дафі у Харкові був введений в експлуатацію в 2008 році. Цього разу також не обійшлося без нововведень. По-перше, будівельно-інвестиційна компанія «Дафі» одна з перших в Україні реалізувала проект формату retail park, основною ідеєю якого було зосередити на одній території окремо розташовані торгові центри різної спеціалізації. По-друге, одним з якірних орендарів став перший в Україні гіпермаркет німецької мережі магазинів будівельних та господарських товарів «OBI», який здійснює свою діяльність за форматом DIY.

Сьогодні «Дафі» впевнено лідирує на ринку. Прогнози щодо формування Відвідувальні трафіку повністю виправдані: за день більше 10 000 відвідувачів в Дніпропетровську і більше 30 000 відвідувачів в Харкові. При цьому компанія має намір реалізовувати нові девелоперські проекти із застосуванням нововведень в Східному регіоні України.

Про компанію