Ви тутм. Дніпро, бул. Зоряний, 1А

Конкурс оформлювачів вітрин

Архів
з по

Конкурс оформлювачів вітрин - перше подібне змагання в Україні. У ньому можуть приймати участь початківці ы досвідчені декоратори, дизайнери інтер'єрів, бутафори, флористи, представники інших напрямків у візуальному мистецтві - як окремі творчі одиниці, так і коллективи. Мы очікуємо студентів профільних ВНЗ й факультетів, театральних художників, представників дизайн-маркетів.

Чому вітрини? Тому що це - потужний маркетинговий інструмент, "обличчя" магазину, спосіб подарувати оточуючим радість, яскраві ємоції, естетичну насолоду. Найбільші торгівельні мережі й бренди співпрацюють з професіональними вітринистами (оформлювачами вітрин), щоб виглядати гідно на фоні конкурентів. Прийшов час для цієї професії і в Україні. Для оформлювачів вітрин такий конкурс важливий, адже професія для країни зовісім нова, їй майже ніде не навчають.

Конкурс проходить паралельно у двох містах: Харкові і Дніпрі, у кожному з них буде обрано 3 призери та володар Призу глядацьких симпатій. На конкурсі вони отримають оцінку своїх робіт від визнаних професіоналів, будуть вчитися, розвиватися, шукати нові пропозиції роботи та співпраці.

Event photo