Ви тутм. Дніпро, бул. Зоряний, 1А

Будівельно-інвестиційна компанія "Дафі" працює з 2003 року і є одним з найбільших учасників українського ринку комерційної нерухомості. В даний час їй належать два ТРЦ з однойменними назвами в Харкові і Дніпрі, а загальний актив становить понад 100 000 м2 забудованих площ. Управління мережею торгово-розважальних центрів здійснює компанія ТОВ БІК "Дафі".

ТРЦ "Дафі" в Дніпрі ввели в експлуатацію в листопаді 2005 року. Це був перший сучасний молл в регіоні, площею 20 000 м2, тому його відкриття стало досить значною для міста подією. Дуже швидко центр покупок і відпочинку Дафі, завдяки системній організації та проведенню розважальних програм, став своєрідним культурним центром для жителів і гостей міста.

ТРЦ "Дафі" у Харкові був введений в експлуатацію в 2008 році. Цього разу також не обійшлося без нововведень. По-перше, будівельно-інвестиційна компанія "Дафі" одна з перших в Україні реалізувала проект формату retail park, основною ідеєю якого було зосередити на одній території окремо розташовані торгові центри різної спеціалізації. По-друге, одним з якірних орендарів став перший в Україні гіпермаркет німецької мережі магазинів будівельних та господарських товарів "OBI", який здійснює свою діяльність за форматом DIY.

Сьогодні "Дафі" впевнено лідирує на ринку. Прогнози щодо формування трафіку відвідвачів повністю виправдані: за день більше 10 000 відвідувачів в Дніпрі і більше 30 000 відвідувачів в Харкові. При цьому компанія має намір реалізовувати нові девелоперські проекти із застосуванням нововведень в Східному регіоні України.