Ми завжди готові розглянути Вашу заявку, залишену на сайті.

 

Перед ТРЦ "Дафі" стоїть завдання не тільки сдати в оренду торгові приміщення, але й допомогти орендарю досягти фінансової стабільності й успіху в роботі його магазину, що у свою чергу, забезпечить стабільність роботи та конкурентоспроможність торгово-розважального центру.

Висока прохідність покупців та інтенсивний рух автотранспорту на перетині транспортних потоків району Підстанція, створюють чудові умови для єфективної роботи магазинів, розташованих у ТРЦ "Дафі".

ТРЦ "Дафі" приділяє вилеку увагу стратегії підбору орендарів та намагається створити для них зручні умови. Розмір базової орендної ставки визначається розміром площі, поверховістю, а також місцеположенням у галереях поверха.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, то Ви можете заповнити заявку на оренду торгового приміщення (поля, відмічені знаком *, обов'язкові для заповнення). Заявку на оренду площ, комерційні пропозиції та інформаційні матеріали приймаються по електронній пошті arenda@dafi.com.ua, при особистій зустрічі з керівником відділу оренди ТРЦ "Дафі", або через заявку на сайті.

Більш детальну інформацію щодо умов оренди, послугах та наявності вільних торгових площ можна отримати у адміністрації ТРЦ "Дафі".

Тел.: +38 (056) 373 91 19, e-mail: arenda@dafi.com.ua

Усі відомості залишаться строго конфіденційними, не будуть опубліковані або передані третім особам.

 

Для прискорення подачі заявки, Ви можете заповнити форму нижче:

(заявки без презентації та фотографій не розглядаються)

 

кв. м.


Ви можете прикріпити декілька файлів (презентація, фото вітрини і т.п.)