Ви тутм. Дніпро, бул. Зоряний, 1А
Знайдено12
Поверх
Сортувати

Мережа ювелірних магазинів "BRILLIANT" - це новація на ювелірному ринку України. Яскравий, сучасний бренд із демократичною ціновою політикою, котрий дозволяє придбати за вигідною ціною трендові золоті прикраси з натуральними діамантами, а також срібні прикраси з фіанітами вищої якості 7А і полудорогоцінними каменями. У кожному магазині представлені прикраси з різних країн світу: Італія, Гонконг, Таіланд, Україна.
Асортиментна політика компанії нараховує більш ніж 10 000 моделей. У мережі магазинів "BRILLIANT" представлений широкий вибір прикрас у золоті та сріблі від класичних до ексклюзивних моделей. Діамантові прикраси мають сучасний дизайн, а витонченість моделей дозволяє носити іх кожен день. Практино до будь-якої моделі можна підібрати комплект або іншу прикрасу, котра буде гармонічно доповнювати її.

5 %

Вашій увазі пропонується парфумерія, наручні годинники, біжутерія з натурального каменю на другому поверсі ТРЦ "Дафі" Дніпро (біля ескалатора). Прємні ціни і якісна продукція на залишать нікого байдужими, а багатий асортимент поставить Вас перед нелегким, але приємним вибором.

Всеукраїнська мережа магазинів пропонує матеріали для створення handmade прикрас і декору.
Асортимент магазинів включає в себе більш ніж 20 000 бусин з багатьох країн світу, кулонів, фурнітури, основ, інструментів і книг.
В нас можна замовити готову прикрасу або декор із вподобаних Вами матеріалів, придбати подарункові сертифікати і пройти навчальні курси і майстер-класи!

monpacie.com

Paris Bijoux - французька біжутерія і аксесуари з Парижу. Paris Bijoux - прємна атмосфера, індивідуальний підхід до кожного клієнта, рясний вибір асортименту, відповідність ціни якості. На сьогоднішній день ми пропонуємо одну з найкращих біжутерій, існуючих на українському ринку. Завдяки рясному вибору різноманітної біжутерії і аксесуарів, різної категорії ціни і якості, будь-який клієнт залишиться задоволеним своїм придбанням, а оригінальні і ексклюзивні моделі не залишать баждужим нашого клієнта. Відвідувачі, люблячі біжутерію і модні аксесуари будуть часто здивовані новими колекціями від Paris Bijoux.

Створити свій унікальний стиль, підкреслити свою індивідуальність, статус і вишуканий смак - ось вже 25 років компанія ДЕКА допомагає своїм клієнтам самовиразитися через придбання унікальних витворів годинникового мистецтва.

Будь Ви цінителем швейцарського якості або японської точності, або американського стилю - Ви створюєте свій неповторний образ і бездоганний стиль разом з ексклюзивним і офіційним представником, якому довірили своє ім'я всесвітньо відомі годинникові бренди: Longines, Rado, Raymond Weil, Oris, Versace, Alfex, Atlantic, Maurice Lacroix та інші.

Цінуйте свій час - звертайтеся до продавців-консультантів ДЕКА, які фахово підберуть Вам брендові годинники всесвітньо відомих світових виробників. Годинники, які не тільки показують час, а й розповідають історію! Відкрийте нову сторінку своєї історії разом з ДЕКА!

https://deka.ua/