Ви тутм. Дніпро, бул. Зоряний, 1А

Карта захисних споруд...

Архів
з по

Порядок дій
при оголошенні сигналу
«Повітряна тривога»

Під час повітряної тривоги адміністрація ТРЦ «ДАФІ» за допомогою системи аварійного оповіщення території ТРЦ «ДАФІ» (комплексу) (акустична система, стельові динаміки, гучномовці) повідомляє відвідувачам про повітряну тривогу.

Оголошення №1
«Увага! Відвідувачі і персонал комплексу! Оголошено повітряну тривогу. Необхідно негайно пройти в укриття».

Оголошення №2
Триває до оголошення Відбою повітряної тривоги

«Увага! Триває повітряна тривога. Кожен особисто відповідає за збереження власного життя та здоров’я. Вимагаємо негайно пройти в укриття».

Персоналу закладів ТРЦ «ДАФІ»:

1. Після початку оповіщення продавець/адміністратор магазину/торгової точки має організувати та провести евакуацію всіх відвідувачів до найближчого укриття за направленнями (вказівками), розміщеними на стінах, підлозі, рухомих (пересувних) вказівниках, пройти до сховища.
2. Персонал повинен рекомендувати населенню залишити межі території закладу з подальшим його просуванням до найближчих захисних укриттів.
3. Після організації евакуації відвідувачів залишити Приміщення та слідувати до найближчого захисного укриття.

Відвідувачам:

1. Особам, які перебувають з малолітніми дітьми, супроводжують людей похилого віку та маломобільних груп населення забороняється залишати на одинці зазначені категорії осіб.
2. Уважно слухати інформацію, яка транслюється через гучномовні пристрої ТРЦ та діяти відповідно до її вимог.
3. У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» потрібно негайно та спокійно покинути приміщення та прилеглу територію ТРЦ, при цьому не створюючи паніки і натовпу на окремих ділянках виходу відповідно до вказаних позначок або спрямування адміністрації ТРЦ.
4. При виборі напрямку руху обирати найкоротші, але менш завантажені шляхи евакуації, звертаючи увагу на рекомендації адміністрації ТРЦ.
5. При виході з будівлі забороняється залишатися на прилеглій до ТРЦ території.
6. В обов’язковому порядку потрібно слідувати до найближчого захисного укриття.

КАРТА ЗАХИСНИХ СПОРУД - https://cutt.ly/ALIPNSV

Event photo