Ми завжди готові розглянути Вашу заявку, залишену на сайті

 

Перед ТРЦ Дафі стоїть завдання не тільки здати в оренду торгові приміщення, але й допомогти орендарю досягти фінансової стабільності й успіху в роботі його магазину, що у свою чергу, забезпечить стабільність роботи та конкурентоспроможність торгово-розважального центру.

Висока прохідність покупців та інтенсивний рух автотранспорту на перетині транспортних потоків району "Підстанція", створюють чудові умови для ефективної роботи магазинів, розташованих у ТРЦ Дафі.

ТРЦ Дафі приділяє велику увагу стратегії підбору орендарів та намагається створити для них зручні умови. Розмір базової орендної ставки визначається розміром площі, поверховістю, а також місцеположенням у галереях поверху.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, то Ви можете заповнити заявку на оренду торгового приміщення (поля, відмічені знаком *, обов'язкові для заповнення). Заявку на оренду площ, комерційні пропозиції та інформаційні матеріали приймаються по електронній пошті arenda@dafi.com.ua, при особистій зустрічі з керівником відділу оренди ТРЦ Дафі, або через заявку на сайті.

Більш детальну інформацію щодо умов оренди, послугах та наявності вільних торгових площ можна отримати у адміністрації ТРЦ Дафі.

Тел.: +38 (067) 627 65 14, e-mail: arenda@dafi.com.ua

 

Для прискорення подачі заявки, Ви можете заповнити форму нижче:

*Усі відомості залишаться суворо конфіденційними, не будуть опубліковані або передані третім особам.

(заявки без презентації та фотографій не розглядаються)

 

кв. м.


Ви можете прикріпити декілька файлів (презентація, фото вітрини і т.п.)