Ви тутм. Дніпро, бул. Зоряний, 1А
Знайдено9
Поверх
Сортувати
5 %

Студія сучасної упаковки.
Ми вважаємо, що подарунок - це не просто матеріальна цінність. Ми пропонуємо нашим клієнтам дарувати емоції разом з подарунками. Щоб забезпечити якісне обслуговування, ми створили власний стиль, цілісну концепцію організації та
згуртовану команду професіоналів. Citrus - це маса позитивних емоцій у кожній упаковці.
Чекаємо Вас!

TEZ TOUR здійснює індивідуальний підхід до організації турів будь-якого рівня, аж до VIP та incentive-груп, проводить поетапний контроль якості обслуговування поїздок.

TEZ TOUR забезпечує повну технічну та інформаційну підтримку, безкоштовний WI-FI доступ до високошвидкісного інтернету у фірмових автобусах компанії, sim-карти та usb-модеми за вимогою. Здійснює візову підтримку, медичне страхування, усі види трансферів: групові, індивідуальні, VIP.

TEZ TOUR пропонує популярні та унікальні екскурсійні та індивідуальні культурні програми, здійснює розробку ексклюзивних туристичних маршрутів та приватних поїздок, забезпечуючи безпеку на всьому шляху проходження.

TEZ TOUR завжди пропонує найкращі ціни. Спеціалісти компанії поможуть на розгубитися у величезному виборі напрямків, виборі готелю. Професійно підберуть путівку з найкращим поєднанням ціни та якості.

TEZ TOUR успішно працює у системі он-лайн бронювання. Високий рівень організації веб-сайту компанії, зручність його використання, дозволяє клієнтові самостійно обрати поїздки, вказавши усі необхідні параметри та вимоги.

TEZ TOUR допомагає клієнтам компанії також розумніше планувати свой відпочинок і може запропонувати економічну туристичну путівку, при цьому не втратити на якості відпочинку.

TEZ TOUR - це крупний туроператор, працюючий у відповідності з діючим законодавством та відповідаючий за якість своєї роботи, приділяючий особливу увагу контролю послуг, що надаються на всіх етапах. Кожне направлення компанії безперервно розвивається, і у цей процес залучені усі партнери TEZ TOUR. Результатами своєї роботи компанія підтверджує свій слоган - Високі Технології Туризму.

Ми допоможемо Вам спланувати відпустку Вашої мрії та втілити її у життя!

http://www.tez-tour.com/ru/dp/

5 %

Наш персонал завжди буде радий Вам. Адміністратори професійно розкажуть про наші можливості, разом з Вами оберуть зручний час відвідування, запишуть Вас на процедуру або консультацію.

Адже це ще не ВСЕ, що ми можемо Вам запропонувати. Найголовніше, що ми працюємо для Вас, а це означає, що ми:
- працюємо у Вашому ритмі (від експрес-процедур до СПА-днів);
- манікюр + фарбування;
- педикюр + парафінотерапія рук;
- пресотерапія + масаж обличчя та ін.;
- можемо запропонувати Вам комфорт (приємний вечір, спокійна музика, уважний персонал та звісно чашку кави);
- запропонуємо Вам професіоналізм - ми не вчимося на своїх клієнтах (в нас працюють досвідчені майстри);
- працюємо тільки на професійних засобах достойного рівня (Ви можете зажадати сертифікати якості на будь-яку продукцію, що ми використовуємо в салоні), перевірених часом фірм;
- завжди попередимо Вас про протипоказання для кожної із запропонованих процедур;
- завжди зможемо змінити час процедури, якщо Ви попередите нас заздалегідь;
- при необхідності замовимо таксі;
- готові чути Ваші пропозиції та зауваження по роботі салону, вважаємо це кроком до покращення якості послуг;
- будемо постійно розвиватися та вдосконалюватися для Вас. Кожен сезон ми будемо пропонувати Вам нові процедури та програми.

Будемо раді бачити Вас!

Ми надаємо послуги по хімчистці текстильного одягу, домашнього текстилю, чистці хутряних виробів, пуховиків, курток, покрасці та відновленню будь-якого типу взуття, чистці та фарбуванню сумок та одягу з натуральної шкіри, а також багато іншого! Для вимогливих власників шуб та коштовного фірмового одягу є послуга "Premiale", з особливо делікатного догляду та чищення. Послуга домашній сервіс - здавайте речі у хімчистку, не виходячи з дому! Якщо Вам не хочеться витрачати час на спеціальні поїздки у пункт прийому хімчистки або пральні - домашній сервіс від Італійської хімчистки те, що треба! Ознайомтеся з послугою на нашому сайті. Чому ми "Італійська хімчистка"? Італія, як законодавець моди, також є номером один у світі по впровадженню нових технологій по догляду за одягом. В Італії діє виробництво найкращого у світі обладнання для сухої та вологої чистки одягу, хімічних засобів для виведення плям та багато іншого. "Італійська хімчистка" отримала свою назву тому, що у своїй роботі використовує сучасні італійські технології та обладнання. На додачу до цього головний технолог нашої хімчистки проходив навчання у технологічній компанії Alberti Angelo, яка є однією з провідних компаній у галузі хімчистки. Також ми надаємо послуги з фарбування текстильного одягу (курток, джинсів, брюк), сумок, взуття. З 2007 року у нас працює промислова пральня для "оптових" клієнтів, по обслуговуванню готелів, ресторанів, баз відпочинку, саун - нас не лякають великі об'єми! Ми піклуємося про кожного клієнта, та хочемо, щоб кожен відвідувач нашої хімчистки залишився задоволеним! Італійська хімчистка - і знову як новий!

https://stirka.dp.ua/