Ви тутм. Дніпро, бул. Зоряний, 1А
Знайдено1
Поверх
Сортувати

TEZ TOUR здійснює індивідуальний підхід до організації турів будь-якого рівня, аж до VIP та incentive-груп, проводить поетапний контроль якості обслуговування поїздок.

TEZ TOUR забезпечує повну технічну та інформаційну підтримку, безкоштовний WI-FI доступ до високошвидкісного інтернету у фірмових автобусах компанії, sim-карти та usb-модеми за вимогою. Здійснює візову підтримку, медичне страхування, усі види трансферів: групові, індивідуальні, VIP.

TEZ TOUR пропонує популярні та унікальні екскурсійні та індивідуальні культурні програми, здійснює розробку ексклюзивних туристичних маршрутів та приватних поїздок, забезпечуючи безпеку на всьому шляху проходження.

TEZ TOUR завжди пропонує найкращі ціни. Спеціалісти компанії поможуть на розгубитися у величезному виборі напрямків, виборі готелю. Професійно підберуть путівку з найкращим поєднанням ціни та якості.

TEZ TOUR успішно працює у системі он-лайн бронювання. Високий рівень організації веб-сайту компанії, зручність його використання, дозволяє клієнтові самостійно обрати поїздки, вказавши усі необхідні параметри та вимоги.

TEZ TOUR допомагає клієнтам компанії також розумніше планувати свой відпочинок і може запропонувати економічну туристичну путівку, при цьому не втратити на якості відпочинку.

TEZ TOUR - це крупний туроператор, працюючий у відповідності з діючим законодавством та відповідаючий за якість своєї роботи, приділяючий особливу увагу контролю послуг, що надаються на всіх етапах. Кожне направлення компанії безперервно розвивається, і у цей процес залучені усі партнери TEZ TOUR. Результатами своєї роботи компанія підтверджує свій слоган - Високі Технології Туризму.

Ми допоможемо Вам спланувати відпустку Вашої мрії та втілити її у життя!

http://www.tez-tour.com/ru/dp/