Ви тутм. Дніпро, бул. Зоряний, 1А
Знайдено4
Поверх
Сортувати

PROSTOR - це мережа яскравих, стильних а сучасних магазинів краси та догляду. В нас представлений широкий вибір товарів для персонального догляду, косметики, парфумерії, прикрас та аксесуарів, товарів для дому та дитячий асортимент (харчування, догляд). А головне - все це за доступними цінами!

До того ж, кожні два тижні у магазині оновлюються супервигідні акційні пропозиції більш, ніж на 1500 товарів. Кожні вихідні у PROSTOR діє "Щасливий уікенд". У ці дні покупців очікують знижки до 50% на різні групи товарів.

З PROSTOR економити просто! Приходьте те переконайтеся у цьому!

http://prostor.ua/ru/

У нашому магазині представлена професійна косметика по догляду за волоссям, найповніший асортимент засобів для стайлингу та долгяду від недорогих до ексклюзивних. Більше 1000 відтінків фарбників для волосся, перманентні, напівперманентні та відтінкові засоби для фарбування. Фени, плойки, вирівнювачі. Розчіски, щітки, бігуді, пензлики для фарбування. Найпопулярніші парфюмерні торгові марки. Продукція по догляду за обличчям і тілом. Продукція для манікюру та педикюру. Декоративна косметика.

http://solo.ua/

Ось вже більше 50 років бренд Yves Rocher створює ефективні косметичні та парфумерні засоби на основі рительно відібраних інгредієнтів рослинного походження: екстрактів, смол, масел та особливих видів воску. Команда досвідчених експертів Yves Rocher суворо контролює усі етапи виробництва продуктів: від дослідження властивостей рослин, вирощування якісної рослинної сировини та отримання активних компонентів до розробки формул, тестування засобівта створення екологічної упаковки. Саме повна залученість на кожному етапі виробництва продуктів дозволяє нам гарантувати високу якість формул Yves Rocher, створених у відповідності з екоконцепцією бренда.

https://www.yves-rocher.ua/control/main

5 %

Я ЦЯБЕ КАХАЮ - магазин білоруської косметики та парфюмерії.

Наш магазин пропонує широкий асортимент парфюмерно-косметичної продукції провідних білоруських виробників, таких як:
Relouis - www.relouis.by
Luxvisage - www.luxvisage.by 
BelorDesign - www.belordesign.by
Dilis Parfum - www.dilis.by
АZALIA Parfums - www.asalia.by
Markell Cosmetics – www.markell.by
ВІТЕКС - www.vitex.by
БЕЛІТА - www.belita.by

Купуючи продукцію в нас, Ви завжди можете бути впевненими у якості.
А пряма співпраця з виробником і постійні оптові закупівлі дозволяють нам тримати низькі ціни.

Стосовно оптових закупівель звертатися за телелефонами:

(050) 340-37-00

(098) 340-37-00

(093) 340-37-00