Ви тутм. Дніпро, бул. Зоряний, 1А

Конкурс оформлювачів вітрин 2020

II Конкурс оформлювачів вітрин - це шоу, яке припаде до душі всім поціновувачам красивого декору та яскравих образів.

...Вони притягують наш погляд, ваблять і зачаровують. Адже оригінальна вітрина - справжній міні-спектакль, що змушує перехожих зупинитися і помилуватися на цей маленький шедевр. Вітриністика в нашій країні - напрямок малоосвоєний, цікавий, творчий, перспективний. Тож давайте розвивати його разом!

Креативні, іноді навіть шокуючі, але неодмінно талановиті та майстерні - з 27 березня до 18 квітня відвідувачі ТРЦ "Дафі" в Харкові та Дніпрі зможуть милуватися вітринами, створеними фіналістами Конкурсу. А роздивившись всі - визначити найкращу, віддавши за неї свій голос у соцмережі. Голосування буде проходити на FB-сторінці. Роботи конкурсантів буде оцінювати журі, головний приз для переможців в Харкові і Дніпрі - поїздка на стажування до Польщі для 2х осіб (покриття витрат на проїзд та проживання)*, та 2 500 гривень. Переможці глядацького голосування в Харкові і Дніпрі отримають на фіналі Конкурсу 18 квітня Приз глядацьких симпатій.

Але це ще не всі сюрпризи! Прямо під час фіналу на очах глядачів з'являться святкові фотозони до Великодня. Створити їх за відведений час в рамках бюджету, наданого учасникам ініціатором конкурсу - керуючою компанією "Дафі", таким буде особливе завдання для фіналістів. А глядачі зможуть відразу зробити в нових фотозонах ексклюзивні фото. Найкращі витвори залишаться в ТРЦ "Дафі". Тож готуйтеся! Збирати яскраві враження, щирі емоції та купу "лайків" в своєму Інстаграмі та Фейсбуці!