Ви тутм. Дніпро, бул. Зоряний, 1А

Шановні журналісти!

Тут ми будемо опубліковувати інформацію про фестиваль - релізи та анонси.

Дізнатися більше про фестиваль, правила та графік можна у розділі "ПРО ФЕСТИВАЛЬ".

Ви можете запросити організаторів фестивалю, членів журі, учасників для участі у теле- та радіоефірах, інтерв'ю, домовитись про присутність під час робочих зустрічей організаторів, журі та учасників фестивалю, та, звісно ж, на фіналі.

Пишіть, телефонуйте, Вам відповість PR-менеджер конкурсу Тетяна Ландесман (PR-агенція "Bagels & Letters"): +38 063 22 22 583, landesman@bagels-letters.com.

 • Артисти чекають глядачів та лайків: стартував Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва.

  У п'ятницю, 14 лютого у Дніпрі стартував V Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва. У конкурсній програмі беруть участь артисти з Дніпра, Сум, Кривого Рогу, Мінська (Білорусь), Житомира. В той же день почалось голосування глядачів за володаря Призу глядацьких симпатій - вперше це відбувається на Facebook-сторінці фестивалю. Фестиваль після першого етапу в Харкові продовжується у Дніпрі. Він триватиме до 8 березня - кожної п'ятниці, суботи та неділі артисти будуть безкоштовно виступати на майданчиках ТРЦ "Дафі".

  Завантажити
 • 14 лютого живі статуї, жонглери та еквілібристи повертаються до Дніпра на Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва.

  У п’ятницю 14 лютого у Дніпрі стартує другий етап V Всеукраїнського фестивалю вуличного мистецтва - це єдина подібна подія в Україні, яка проходить взимку. Церемонія почнеться о 17:00 у ТРЦ "Дафі" (бул. Зоряний, 1-а). Після церемонії відкриття артисти вийдуть на майданчики та почнеться перший уік-енд фестивалю у Дніпрі. Всього їх буде чотири. В останній день фестивалю, 8 березня буде підведений результат конкурсу та відбудеться нагородження переможців. За чотири тижні глядачі побачать артистів, які працюють у жанрах живої скульптури, жонглювання, маріонеток та зовсім новому для фестивалю жанрі еквілібристики. Головна місія фестивалю - надати вуличним артистам можливість виступати у зимовий період, а глядачам подарувати літні враження та емоції від найкращих представників вуличного мистецтва.

  Завантажити
 • Харків’ян запрошують на безкоштовну лекцію про вуличне мистецтво й створення костюмів.

  У суботу 1 лютого о 17:00 в рамках останнього уік-енду V Всеукраїнського Фестивалю вуличного мистецтва пройде лекція-воркшоп про вуличне мистецтво й створення костюмів для вуличних артистів. На заході розкажуть про вуличне мистецтво як жанр, його течії, тенденції розвитку, сучасні техніки створення костюмів та покажуть реконструкцію одного з образів артиста. Наприкінці зустрічі - сесія запитань та відповідей. Місце проведення - ТРЦ "Дафі" у Харкові (вул. Героїв праці, 9). Вхід - безкоштовний.

  Завантажити
 • Живі скульптури повернулися: У Харкові стартував Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва.

  У п'ятницю, 10 січня в Харкові стартував V Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва. У конкурсній програмі беруть участь 11 артистів і 2 колективи з Сум, Дніпра, Кривого Рогу, Мінська (Білорусь), Житомира. Гостями відкриття стали юні артисти Театру костюма "Аліса" (Харківська спеціальна школа №5). Фестиваль в Харкові триватиме до 2 лютого - кожної п'ятниці, суботи та неділі артисти будуть безкоштовно виступати на майданчиках ТРЦ "Дафі". З 14 лютого по 8 березня фестиваль буде проходити в Дніпрі. Там же визначать переможців і нагородять призерів. Призовий фонд конкурсу - 80 000 грн..

  Завантажити
 • Фестиваль вуличного мистецтва повертається - відкриття 10 січня у Харкові.

  У п’ятницю 10 січня у Харкові відкриється V Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва - це єдина подібна подія в Україні, яка проходить взимку. Церемонія почнеться о 17:00 у ТРЦ "Дафі" (вул. Героїв Праці, 9). Запрошеними гостями стануть юні артисти Театру костюму "Аліса" (Харківська спеціальна школа №5). Одразу після їхнього виступу конкурсанти вийдуть на майданчики й почнеться перший уік-енд - в цей день виступатимуть 11 артистів з України та Білорусі. Серед жанрів, в яких працюють конкурсанти, знайомі глядачам фестивалю жива скульптура, жонглювання, маріонетки та зовсім нові акробатика та еквілібристика. Головна місія фестивалю - надати вуличним артистам можливість виступати у зимовий період, а глядачам подарувати літні враження та емоції від найкращих представників вуличного мистецтва.

  Завантажити
 • Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва повертається до Харкова.

  Стартував прийом заявок артистів на V Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва. Він пройде з 10 січня по 8 березня традиційно в двох містах: Харкові та Дніпрі. Призовий фонд конкурсу становитиме 80 000 грн.. Організатори чекають заявок від живих статуй, фокусників, мімів, жонглерів та представників інших вуличних жанрів. Реєстрація учасників Конкурсної програми триватиме до 20 грудня.

  Завантажити